Lépjen velünk kapcsolatba:tel:

MICE Sales Manager

A nemzetközi háttérrel rendelkező Weco-Travel Kft. közel 20 éves rendezvény és konferenciaszervező múlttal keresi új kollégáját MICE értékesítő pozícióba!

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél részese lenni, ha szeretnél hozzájárulni a fejlődésünkhöz!

A Weco Travel rendezvény- és konferenciaszervező részlegén lehetőséged van belelátni a tudományos konferenciák és a céges rendezvények világába is!

Elvárások:

  • Kihívást kereső, motivált személyiség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat (rendezvényszervezés értékesítés terén)
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete és használata
  • Felsőfokú végzettség, előny a turisztikai irányultság
  • Proaktív értékesítői múlt
  • Nyitottság az új ismeretek, új folyamatok iránt
  • Hideghívásban tapasztalat
  • Jogosítvány nem szükséges, de előny
  • MICE terület ismerete előny

 Feladatok:

  • Teljes körű értékesítése a rendezvényszervezési tevékenységünknek
  • Meglévő ügyfeleink körében igényfelkeltés, szolgáltatásunk értékesítése
  • Piaci trendek, technológiai lehetőségek figyelése és értékelése
  • Potenciális ügyfélkör feltérképezése, megkeresése
  • Bemutatkozó anyagok és árajánlatok kidolgozása
  • Értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Személyes találkozók szervezése, prezentációk megtartása
  • Kommunikáció és nyomon követés a partnerekkel
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Egyéb, az értékesítéshez köthető ad-hoc feladatok ellátása
  • Esetenként rendezvényeken való részvétel, ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Kontakt személyként funkcionálás az értékesítés és a rendezvényszervezés részlegek között

Amit ajánlunk:

  • Stabil, biztonságos háttér
  • Változatos ügyfélkör
  • Fejlődési lehetőség (szakmailag és emberileg is)
  • Központi elhelyezkedésű, színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés + cafeteria + bónusz kiegészítéssel
  • Motiváló, lelkes csapat
  • Esetenként home office lehetőség

Ha szimpatikusak vagyunk, és a fentiekben magadra ismertél, küldd el jelentkezésed egy szakmai önéletrajz formájában Szabóné Szopkó Beatrix HR vezető számára a szopko.beatrix@wecotravel.hu email címre.